Skip to content

Про нас

Фабрика ниток AMANDA була заснована в 1989 році як перше приватне підприємство в Польщі, що займалося виробництвом ниток. Завдяки впровадженню нових технологій, Фабрика ниток AMANDA сьогодні є сучасною фабрикою, що відповідає всім вимогам клієнтів. З самого початку діяльності нашої фабрики нашим пріоритетом було задоволення якісних вимог, які ставляться клієнтами, як у сфері технологічного процесу, так і у виробі, а також сервісу вироблених ниток.

У нашій діяльності ми керуємося гаслом, закладеним у положеннях Системи управління якістю підприємства: “Нашу роботу і роботу наших клієнтів оточує безліч кольорів. Якість наших ниток не чорно-біла. Варто це перевірити…” Наша мета – надання клієнтам продуктів, сервісу і технічної підтримки, які відповідають їх індивідуальним потребам.

Ми маємо власну кольорову лабораторію та фарбувальню, що дозволяє нам виконувати замовлення “за зразком” і підібрати колір наших ниток до наданого зразка від клієнта. Стандартним виробництвом є швейні та технічні нитки з поліестерових пряж з різних типів волокон, таких як різані, неперервні, сердцевинні, текстуровані, а також нитки з поліамідних пряж, призначені для різноманітних застосувань у широкому спектрі кольорів з різними розмірами бобін і номерами.

Якісний аналіз наших продуктів ми проводимо власною метрологічною лабораторією, що дозволяє нам здійснювати постійний контроль якості ниток, до якого піддається кожна партія виробництва. За запитом клієнта ми підтверджуємо параметри виготовлених ниток відповідним сертифікатом якості.

Ми співпрацюємо з надійними транспортними компаніями, що дозволяє доставляти кожну партію товару в будь-яке місце в країні протягом 24 годин.

Фабрика ниток AMANDA активно розвиває експорт, як до країн Європейського Союзу, так і до наших Східних Сусідів.