Skip to content

Нитки для службових формувань

Для службових формувань (військо, поліція, пожежна охорона тощо) ми рекомендуємо насамперед:

Delta – Невидима у інфрачервоному спектрі серцевинна нитка (поліестер в оплеті з бавовни), яка відповідає вимогам Оборонного Стандарту NO-84-A203 у всьому діапазоні довжини хвилі (від 400 нм до 1100 нм). Вона використовується при виробництві військового спорядження (форма одягу, полеві костюми, взуття, рюкзаки, намети, ремені тощо). В нашому асортименті доступні наступні товщини: Delta 120, Delta 80, Delta 60, Delta 20.

THOR 40 i THOR 40N – Нитка, яка містить у своїй структурі серцевину з нержавіючої сталі, сприяє розсіюванню електричного заряду на поверхні пошитого одягу, що виникає внаслідок тертя одного шару матеріалу про інший. Вона запобігає накопиченню електричних зарядів на поверхні одягу, меблів, взуття. Такі нитки застосовуються для пошиття захисного одягу для пожежних, поліції, військових, працівників енергетики, заправних станцій та важкої промисловості.

  • Aramid N – виготовлені з мета-арамідних волокон типу NOMEX®, що мають підвищену стійкість до високих температур та ультрафіолетових променів. Температура розкладу становить 375 градусів Цельсія. Вони не розплавляються, не крапають та не прилипають до людської шкіри. У нашому асортименті доступні наступні товщини: 70, 40, 20 BD (з клеєнням).
  • Aramida K – виготовлені з пара-арамідних волокон типу Kevlar®, що мають підвищену стійкість до розриву, тріщин, високих температур та ультрафіолетових променів. Температура розкладу становить 425 градусів Цельсія, а їх пропорційна міцність в 5 разів вища, ніж у випадку сталевих ниток. Після тривалої дії ультрафіолетових променів нитки затемнюються, але не втрачають стійкості до високих температур. У нашому асортименті доступні наступні товщини: 75, 50, 40, 20.
  • Thoramid SS – нитка зі сталевим серцевинним дротом, що має оболонку з пара-арамідних волокон типу Kevlar®. Сталева серцевина витримує температуру близько 1100 °C без піддавання зовнішнім навантаженням, а при впливі напружень – температуру близько 600 °C. Завдяки поєднанню сталевої серцевини і оболонки з пара-арамідних волокон Thoramid SS має високу міцність, розсіює електричну енергію і є стійким до корозії. У нашому асортименті доступні наступні товщини: 30.

–  Ester 36, Arena 80N, Arena 70 – Нитки для додаткових обшивок