Skip to content

Нитки для автомобільної галузі

Високоякісні нитки відіграють велику роль у автомобільній промисловості, де завдяки догляду за такими деталями, як обробка автомобільної оббивки, вони впливають на кінцевий вигляд продукту, надаючи йому елегантний і бездоганний вигляд.

У нашому асортименті є широкий вибір продуктів для автомобільної оббивки:

MARS 40, 40N i 20 – Нитки з неперервного поліестеру високої міцності до тертя та впливу зовнішніх факторів, рекомендовані переважно для шкіряних автомобільних оббивок; у розмірах MARS 15 і 10 – для декоративних швів, ідеально підходять для пошиття ременів безпеки в автомобілях, дитячих автокрісел.

GABOR 60 i 40 – Нитки з поліаміду, що гарантують міцність навіть в дуже навантажених швах, рекомендовані для шкіряних автомобільних оббивок.

ESTER 40, 36 i 20 – Розпушені нитки з поліестеру, рекомендовані переважно для оббивки тканинами.

POLICO 40, 36 i 20 – Поліестерові нитки з серцевиною, оплетені бавовною, застосовуються в оббивці меблів з тканинами.

AKMENA 40, 36 – Нитки з серцевиною (поліестер з бавовняним оплетінням) з надзвичайною гладкістю, рекомендовані для оббивки меблів з тканин.

ARES 20, 10, 8, 6 – Товсті поліамідні нитки для декоративних швів.

MARS BD 40 i 40N – Клеєні нитки з надзвичайною міцністю, підсилені додатковим клеєним апретуром, який запобігає розкручуванню та розриву ниток. Рекомендуються для оббивки шкіряних виробів.