Skip to content

Швейні нитки

До промислових швейних ниток, вироблених нашою фабрикою, належать:

nić szwalnicza z poliestru ciętego

Arena (Арена)

Арена, нитка з розрізного поліестеру, головне застосування в швейній промисловості (виготовлення пальто, курток, робочого одягу, джинсів, особистого білизни, постільної білизни, штор, завіс). Відмінно підходить для строчки, оверлоку та машини для створювання отворів.

szwalnicza nić poliamidowa

Ares (Арес)

Арес, поліамідна нитка, призначена в основному для виготовлення взуття, шкіряних аксесуарів та прострочування виробів зі шкіри та шкірозамінника. Швейні нитки Арес використовуються для меблевого та автомобільного оббивання, а також при пошиві важких технічних виробів, декоративних та прикрасних швів.

nić szwalnicza z jedwabiu poliestrowego

Arras (Аррас)

Аррас, нитка виготовлена з неперервного поліестерового шовку, призначена для машинного вишивання (вишивання емблем, аплікацій) та для прикрашання країв.

nici szwalnicze z poliestru teksturowanego

Atena (Афіни)

Атена, нитка з текстурованого поліестеру, відрізняється великим подовженням і високою еластичністю. Основне застосування швейних ниток Атена – виробництво спортивного одягу, термоактивного одягу, особистої білизни, купальників, високоеластичних трикотажних виробів.

rdzeniowa nić szwalnicza

Delta (Дельта)

Дельта, осердечена нитка (поліестер з оплетенням з бавовни), яка має відповідну вимогам Оборонного стандарту NO-84-A203 розсіювання в усьому спектрі довжини хвилі (від 400 нм до 1100 нм). Швейна нитка Дельта невидима в інфрачервоному діапазоні. Використовується в виробництві військового спорядження (уніформа, полеві форми, взуття, рюкзаки, намети, пояси тощо).

szwalnicze nici rdzeniowe

Ester (естер)

Естер, осердечена нитка (неперервний поліестерний сердечник, оточений розрізним поліестерним волокном). Швейні нитки, які чудово підходять для пошиву важких технічних виробів та забезпечують бездоганну якість декоративних та прикрасних швів.

nici szwalnicze poliamidowe

Gabor (Габор)

Габор, поліамідна нитка, призначена для пошиву взуття, шкіряних аксесуарів та прострочування виробів зі шкіри та матеріалів шкірозамінника. Швейні нитки, які використовуються для оббивки меблів та автомобілів. Також використовуються для пошиву важких технічних виробів та декоративних та прикрасних швів.

wiskozowe nici szwalnicze

Gracja (грація)

Грація, віскозна нитка, призначена для машинного та метражного вишивання (гіпюри), аплікацій, логотипів, гербів, для прикрашання країв. Завдяки своєму складу сировини має антиалергічні властивості.

nić szwalnicza do galanterii skórzanej

Mars (Марс)

Марс, поліестерна нитка з неперервних волокон, призначена для пошиву взуття, шкіряних аксесуарів та прострочування виробів зі шкіри та матеріалів шкірозамінника. Швейні нитки, які знаходять основне застосування в меблевій та автомобільній галузі (оббивка). Також використовуються при пошиві важких технічних виробів, декоративних та прикрасних швах.

nici szwalnicze do odzieży ochronnej

Polico (Поліко)

Поліко, осердечена нитка (поліестер з бавовняним оплетенням), використовується там, де шви повинні відповідати найвищим вимогам міцності та естетики. Використовується для пошиву робочого одягу, легких шкіряних виробів та оббивки меблів.

szwalnicza nić poliestrowa klejona

Thor (Тор)

Тор, поліестерна нитка, клеєна, яка містить в своїй структурі серцевину з нержавіючої сталі, що спричиняє розсіювання електричного заряду на пошитому одязі, що виникає, наприклад, в результаті тертя одного шару матеріалу про інший. Швейні нитки Тор запобігають накопиченню електричного заряду на поверхні одягу, меблів, взуття та знаходять застосування в пошиві захисного одягу для пожежних, поліції, військових, працівників енергетики, автозаправних станцій та важкої промисловості.

Люди, які щодня займаються шиттям, без сумніву неодноразово знаходилися в стані розчарування через непродуктивність використаних ниток, які швидко розриваються. Вибір відповідних швейних ниток зовсім не такий простий. На ринку доступний досить великий вибір ниток, не тільки з погляду кольору, але й стосовно їх товщини і міцності. Поліестрові швейні нитки – це тип ниток, які дуже міцні на розривання, зношування та температуру. Вони виготовлені зі спеціального матеріалу, що забезпечує їм високі характеристики. Вони ідеально підходять для шиття на швейній машинці. Доступні в широкій палітрі кольорів.

Переваги швейних ниток

Інші назви для технічних ниток мають багато переваг:

  • одні з найпопулярніших ниток, які впораються з будь-якими типами тканин,
  • міцні та стійкі,
  • дуже довговічні – не рветься, не розтягується, не стирається,
  • стійкі кольори,
  • стійкі до механічних пошкоджень,
  • стійкі до погодних умов – вітер, сонце, морози, дощі,
  • безпечні для тканини,
  • міцні нитки для шиття на швейній машині.

Застосування швейних ниток

Люди, які займаються шиттям, добре розуміють, що без якісних ниток не може бути якісного шиття. При виборі ниток для шиття ми повинні враховувати матеріал, з якого будемо працювати. Також важливими факторами є його товщина, колір та те, що ми будемо шити. Універсальні швейні нитки ідеально підходять для шиття одягу. Технічні нитки водонепроникні та стійкі до ультрафіолетового випромінювання, що дозволяє їм чудово справлятися з зовнішніми матеріалами. Вони ідеально підходять для шиття наметів, накривок, навісів, парасолек. Багатьох може здивувати те, що вони також застосовуються для шиття вітрил. Нитки з поліестеру з постійним волокном добре підходять для конструктивних швів, а найтовстіші з них використовуються як декоративні шви. Вони також добре підходять для виробів зі шкіри, таких як взуття. Вони прекрасно справляються з будь-якими матрацами, спальними мішками. Як бачимо, міцні поліестерові нитки знаходять застосування в багатьох галузях. Тому багато швачок і кравців не уявляють собі свою роботу без них.

Підсумовуючи, поліестерові швейні нитки є ідеальним вибором, якщо ви хочете, щоб ваші пошите речі були довговічними. Немає нічого більш нервуючого, ніж висічена нитка на рукаві або нижній частині блузки. Кожен, хто вирішив зайнятися професійним шиттям і хоче, щоб його пошите вироби виглядали бездоганно, не повинен сумніватися. На ринку немає нічого кращого, ніж технічні нитки. Вони відмінні з усіх точок зору. Шиття стане для вас справжнім задоволенням. Під час роботи ніщо не рватиметься, що збереже ваші нерви. Ви ще сумніваєтесь у виборі ниток? Спробуйте поліестерові швейні нитки.