Skip to content

 

Ділова діяльність

Фабрика ниток Amanda є спонсором Гали “Срібна петля”, організованої в рамках Виставки моди у Познані.

“Срібна Петелька” – дуже престижний конкурс для молодих дизайнерів, який відкриває широкі двері до салонів не лише польської, а й світової моди. Його попередні лауреати сьогодні є видатними дизайнерами, які працюють для відомих компаній і брендів.

Бізнесова діяльність

Фабрика ниток “Amanda” підтримує дітей та молодь

Молоді спортсмени завдяки допомозі “Amanda” можуть насолоджуватися новим спортивним обладнанням. Ми надзвичайно раді повідомити, що на цей раз нам вдалося здарувати спортивним обладнанням молодих волейболісток та волейболістів з Початкової школи № 1 у Сулехові. Ми пишаємося нашими молодими спортсменами. Бажаємо їм спортивних успіхів!

“Поки ти бореться, ти є переможцем!” – святий Огустин

“Відкриті двері” в Фабриці Ниток “Amanda”

Ми надзвичайно раді були прийняти екскурсію дошкільнят з “Казкового Дитячого Садка Місячний Ведмедик” у Сулехові. Ми сподіваємося, що дітки разом зі своїми вихователями отримали багато задоволення та дізналися про технологію створення ниток завдяки цьому візиту. Діти з зацікавленістю спостерігали за всім процесом створення, задавали цікаві та конструктивні питання. Для нашої команди це також було приємним та симпатичним “інтерлюдієм” у повсякденній роботі.

Дякуємо!

Цінності, які визнаються пріоритетними для нашої компанії, відображаються в повсякденному житті. Тим більше, нам приємно, що нашу діяльність помітили і оцінили. Це зобов’язує нас до подальшої систематичної роботи та постійної підтримки благородних ідей.

Зі всієї душі – дякуємо.

Бізнесова діяльність
Бізнесова діяльність