Skip to content

Нитки важкозаймисті Араміда

Нитки важкозаймисті метаарамідні, парамарамідні.

Aramida N – нитки важкозаймисті, виготовлені з метаарамідних волокон типу Nomex.

Нитки стійкі до ультрафіолетових променів і мають сертифікат важкозаймистості, виданий відповідним сертифікаційним органом. Температура розкладу ниток Aramida N становить приблизно 400°C. Вони доступні у кількох обраних кольорах та з номерами Aramida N 70 і Aramida N 40.

Нитки Aramida N застосовуються там, де потрібний захист від одягу від вогню та високих температур, тобто для пошиття: одягу для службових осіб (військо, поліція, пожежна охорона), захисного одягу для мотоспортсменів та всіляких додаткових засобів захисту, таких як рукавички або маски для працівників, які піддаються дії високих температур.

Aramida K – нитки важкозаймисті, виготовлені з параарамідних волокон типу Kevlar.

Ці нитки також мають відповідний сертифікат важкозаймистості і стійкі до ультрафіолетових променів (не затемнюються). Температура розкладу для цих ниток становить приблизно 400°C.

Нитки Aramida K застосовуються для пошиття спеціального захисного спорядження для гірників, поліції, війська, пожежних (комбінезони, бронежилети, рукавички, протипожежні ковдри, електроізоляційні матеріали та інше).